Hakkımızda

Hakkımızda

Sinyalizasyon Elektronik 1992 yılında Ankara’da kurulmuş olup, sinyalizasyon sistemleri ve kontrol cihazlarını üreten ilk yerli firmadır. Geçen süreçte sinyalizasyon ürünleri, güneş enerji sistemleri, LED'li trafik levhaları ,yol butonları, Power LED'li ve güneş enerjili aydınlatma armatürleri ve trafik güvenliği ürünleri dâhil toplam 265 çeşit ürün ve 2600m2 kapalı üretim alanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sinyalizasyon Elektronik geçen yıllarda teknolojisini devamlı olarak geliştirmiş ve ürün yelpazesini sürekli yenilemiştir. Geleceğin teknolojisi olan güneş enerji sistemlerini trafik sinyalizasyon ürünlerine uygulayan firmamız tamamen güneş enerjisi ile çalışan trafik sinyalizasyon sistemlerini yurt içi ve yurt dışında kurulumunu yapmaya devam etmektedir.

Sinyalizasyon Elektronik 1992 yıllından günümüze sektördeki tecrübesinden edindiği birikim ve 60’ın üzerinde çalışanı ile yüksek performanslı, yüksek kaliteli, uzun ömürlü ürünler imal etmekte olup, 5 yıla kadar üretici garantisi verebilmektedir.
Kullanılan hammaddeler, yarı mamuller ve nihai ürünler üretimin her aşamasında kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir.  Ayrıca ürünlerimiz ve üretim süreçlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından ve uluslararası standartlara uygun yapılan testlerden başarı ile geçmekte olup periyodik denetimler uygulanmaktadır.

Sinyalizasyon Elektronik yüksek kalite, uygun fiyat ile trafik sinyalizasyon, uyarı levhaları, güvenlik uyarı cihazları ve son
yıllarda ürün gamımıza eklediğimiz güneş enerjili cadde aydınlatma ürünleri ile size çözüm ortaklığı teklif
etmektedir.