Hakkımızda

Hakkımızda

Sinyalizasyon Elektronik 1992 yılında Ankara’da kurulmuş olup, sinyalizasyon sistemleri ve kontrol cihazlarını üreten ilk yerli firmadır. Geçen süreçte sinyalizasyon ürünleri, güneş enerji sistemleri, LED li trafik levhaları ,yol butonları, Power LED li ve güneş enerjili aydınlatma armatürleri ve trafik güvenliği ürünleri dâhil toplam 265 çeşit ürün ve 1000m2 kapalı, 250m2 açık üretim alanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sinyalizasyon Elektronik geçen yıllarda teknolojisini devamlı olarak geliştirmiş ve ürün yelpazesini sürekli yenilemiştir. Geleceğin teknolojisi olan güneş enerji sistemlerini trafik sinyalizasyon ürünlerine uygulayan firmamız tamamen güneş enerjisi ile çalışan trafik sinyalizasyon sistemlerini yurt içi ve yurt dışında kurulumunu yapmaya devam etmektedir.

Sektördeki 26 yıllık tecrübemizin verdiği birikim ve 30 a yakın çalışanı ile performanslı, yüksek kalite, uzun ömürlü ürünler imal etmekte olup, 5 yıla kadar üretici garantisi altındadır. Kullanılan hammaddeler, yarı mamuller ve nihai ürünler üretimin her aşamasında, kalite kontrolden altındadır. Ayrıca, ürünlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından ve uluslararası standarda yapılan testlerden başarı ile geçmiştir.

Sinyalizasyon Elektronik yüksek kalite, uygun fiyat ile trafik sinyalizasyon, uyarı levhaları, güvenlik ve son yıllarda ürün gamımıza eklediğimiz güneş enerjili cadde aydınlatma ürünleri ile size çözüm ortaklığı teklif etmektedir.