Kariyer

Kariyer

 SİNYALİZASYON  AİLESİNE KATILIN
 

Sinyalizasyon, tüm personelini maddi ve manevi faydalar üreterek motive ediyor. Evrensel değerleri aşarak farklı iş modellerini çalışanları için uyguluyor.
Sinyalizasyon ; dürüst, kendisinden neler beklendiğini bilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir.
Birlikte paylaşmayı, üretmeyi, araştırmayı destekleyen şirketimiz tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır.

Başvurularınızı güncel CV'nizle birlikte  muhasebe@sinyalizasyon.com.tr adresine mail atabilirsiniz.


STAJ OLANAKLARI

Sinyalizasyon Elektronik olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirketimiz bünyesinde her yıl eğitim ve öğretim dönemi (Meslek Liseliler için) ve yaz dönemi boyunca staj olanağı sunmaktayız. Staj dönemleri süresince edinilen iş deneyimleri, iş hayatına atılmış çok önemli ilk adımları oluşturmaktadır.

Sinyalizasyon Elektronik bünyesinde staj yapan öğreniciler teorik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatı yakalamaktadır. Aynı zamanda firmamızı ve kültürünü tanıma şansına sahip olan gençler, Sinyalizasyon ailesinde kalıcı olabilmek için gereksinim duyacakları nitelikleri geliştirme olanağına sahip olacaktırlar.

ÜNİVERSİTE YAZ STAJI BAŞVURULARI

BAŞVURU KOŞULLARI ve ÖNEMLİ KONULAR:

1-)   Başvuru yapacak öğrencilerin not ortalamalarının 4.00 lük sistemde en az 2,0 ve üzeri; 100 lük sistemde 50 ve üzeri olması gerekmektedir. Not ortalaması 2.0'ın altında olan öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.
​2-)​   Fakültelerin 1. sınıf ve 2. sınıf öğrencilerinin başvuruları dikkate alınmayacaktır. Sadece 3.sınıf ve 4.sınıf öğrencilerinin başvuruları değerlendirilecektir.
3-)   5510 sayılı kanun Madde 5, (b) gereği olan " İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası", Üniversite tarafından SGK'ya başvurularak yaptırılması gereklidir
4-)  
Başvuracak öğrenciler CV'lerini yüklemeleri gerekmektedir.

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ PROGRAMI

Meslek Lisesi öğrencileri için 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu gereğince öğretim yılı boyunca haftada üç gün uygulanan "Uzun Süreli Meslek Lisesi" stajlarıdır.  Staj yapacak öğrenciler aşağıda belirtilen bölümde gerekli bilgileri doldurarak staja başvurabilmekedir. Öğrenciler veya yakınları tarafından Şirketimize yapılacak doğrudan başvurular için işlem yapılmayacaktır.