Led Ekran Sürücü Bilgilendirme Sistemi

Led Ekran Sürücü Bilgilendirme Sistemi

Kodu : LDVMS

Kategorisi : VMS LED EkranDeğişken Mesaj İşaretleri/Değişken Trafik İşaretleri; karayolları güzergahında Sürücü ve yolculara güzergâh yoğunluklarının, trafik kazalarında yol durumlarının bildirilmesi, hava koşullarına göre sürücülerin uyarılması ve yol ağı üzerinde gerçekleşmekte olan alt yapı çalışmaları hakkında bilgi verilmesi vb. gibi amaçlar için kullanıldığından, kullanıldıkları yer ve an itibariyle yüksek düzeyde öneme sahiptir ve maliyeti yüksek sistemlerdir.

 Akıllı & Etkili DMİ/DTİ
DMİ/DTİ, EN 12966 standartlarına uygunluğu belgelendirilmiştir. Tüm ekranlar mükemmel parlaklık, yüksek enerji verimliliği ve üstün LED parlaklığı sağlar. Optik Lensin benzersiz tasarımı, LED lambanın etkin ışıklarını en iyi huzme açısında, en üst düzeye çıkarabilir. Değişken Mesaj İşaretleri (DMİ) geniş bir yelpazede farklı proje gereksinimlerine göre özelleştirilebilir,
Optik Mercek Yapısına Sahip VMS
İleri Optik Lens Tasarımı
Işın Huzme Genişliği EN12966 standardının B1-B7 sınıfını karşılayan farklı Optik Lenslerle değiştirilebilir. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş DMİ çözümleri sunulur.
Lenslerimizin tasarımı sayesinde LED’den yayılan ışığı istenen yöne yönlendirir, böylece ışık verimliliği artar ve LED'de harcanan güç tüketim değeri azaltılır. Sonuç olarak, enerji tasarrufu sağladığı gibi DMİ’nin ömrünü uzatır.
 

     16mm, 20mm ve 25mm piksel aralıklarında SMD LED teknolojisi ile ve her piksel önünde optik Lens çözümü olan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

                   Bu ürünler modüler yapıda genişeme özeliğinde ve ihtiyaca göre projelendirilebilmektedir.


Özellikler
SMD LED teknolojisi ile daha güvenilir
Kolay bakım için modüler tasarım.
Sıcaklık ve Aydınlık Algılama için Entegre Sensörler.
Patentli Lens yapısı.
Gömülü Sistem Hata Teşhisi yapabilir ve merkezi sisteme Raporlama yapabilir.
 

Ürün Dokümanı Bulunmamaktadır.
Video Bulunmamaktadır.