Hakkımızda

Hakkımızda

Sinyalizasyon Elektronik İnşaat 1992 yılında Ankara’da mütevazi bir alanda kurulmuş olup, o yıllarda sektöründeki yurt dışı ürün hakimiyetini ortadan kaldırmıştır. Sinyalizasyon Elektronik Yerli ve Milli yazılımlar üreten ve kalkınmanın  yerli üretimin bir parçası olduğunu bilerek  yerli üretim yapmaktadır.
 
Trafik Sinyalizasyon ürünleri, Akıllı trafik sistemleri, Led Vms ekran sistemleri , Güneş enerjili sistemler , Ledli trafik levhaları , Yol butonları  gibi Trafik sektörünün her alanında hizmet vermektedir.
 
Sinyalizasyon;  Geleceğin teknolojisi ve yenilenebilir enerji olması açısından ürünlerini güneş enerjili sistemler ile uyumlu hale getirmiş ve ürün yelpazesine güneş enerjili aydınlatma ürünlerini eklemiştir.2014 yılında www.solarbahce.com web sitesini yayına almış ve güneş enerjili sistemlerde birçok ilke imza atmıştır.
 
Sinyalizasyon Elektronik geçen yıllarda teknolojisini devamlı olarak geliştirmiş ve ürün yelpazesini sürekli yenilemiştir. Geleceğin teknolojisi olan güneş enerjisi sistemlerini trafik sinyalizasyon ürünlerine de uygulayan firmamız tamamen güneş enerjisi ile çalışan trafik sinyalizasyon sistemlerini son olarak Kuzey Irak ve Nijerya'da uygulamıştır.
 
Sinyalizasyon Elektronik Güçlü, Dinamik, 2. jenerasyon Genç kadrosuyla, 26 yılın tecrübesiyle ve  yerli malı anlayışı ile üretimine  devam etmektedir.