Hakkımızda

Güçlü, Dinamik , 2. jenerasyon  Genç kadromuzla Sinyalizasyon Elektronik  23  yılın verdiği birikim ve tecrübesiyle gücüne güç katmaktadır.

Firmamız  1992 yılında Ankara'da  30 malanda  kurulmuş olup,  sinyalizasyon sistemleri cihazlarını üreten ilk yerli firmadır. Geçen süreçte sinyalizasyon ürünleri, güneş enerji sistemleri, LED'li trafik levhaları, yol butonları, Power LED'li ve güneş enerjili aydınlatma armatürleri ve trafik güvenliği ürünleri dahil toplam 265 çeşit ürün ve 1000 m2 kapalı 250m2 açık  üretim alanıyla  hizmet vermektedir.

Sinyalizasyon Elektronik geçen yıllarda teknolojisini devamlı olarak geliştirmiş ve ürün yelpazesini sürekli yenilemiştir. Geleceğin teknolojisi olan güneş enerjisi sistemlerini  trafik sinyalizasyon ürünlerine uygulayan firmamız tamamen güneş enerjisi ile çalışan trafik sinyalizasyon sistemlerini son olarak  Kuzey Irak ve Nijerya'da  uygulamıştır.

 
2000 yılında ülkemizin içinde bulunduğu kriz ortamında etkisiyle, üretimi durdurarak Siemens A.Ş. ile bayilik sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme hükümleri gereği üretim araçlarımızı teslim etmemiz ve üretimi durdurmamız gerekmekteydi. Ülkemizin içinde bulunduğu kriz ortamı bu koşulları kabul etmemize sebep  olsada sözleşme imzalandıktan sonra Siemens’in oluşturduğu haksız rekâbet oluşumu sonradan ortaya çıkmıştır.. Bu konuda defalarca ihtar çekmemize rağmen yasadışı hareketlerine devam eden Siemens firmamızın başvurusu üzerine açılan soruşturmada  Rekabet Kurulundan 10.300.000 TL  ceza almış ve  bayilik sözleşmemizi haksız sebeplerle fesh etmiştir.

Firmamız 2004 yılından itibaren yerli malı anlayışı ile tekrar üretime başlayarak  Azerbaycan, Kuzey Irak, Rusya, Nijerya başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin bir çok ilinde SİNYAL markalı ürünlerimiz yer  almaktadır.

                Ali İmran ERSEVEN
                   GENEL MÜDÜR

Kalite Politikamız

ÜRÜNLERİMİZİN ÜRETİMİNİ YAPARKEN, 
  1. - Müşterilerimizin Zaman, Kalite ve Maliyet Beklentilerini Karşılayarak Memnuniyetlerini Sağlamayı,
  2. - Sektöre Dair Teknolojik Yeniliklerin Takipçisi Olmayı, Sektöründe Yeniliklerle Öncü Olmayı,
  3. -İnsana Değer Veren, Güvenilir, Dürüst, Disiplinli ve İstikrarlı Olmayı,
  4. -Müşteri Odaklı Olmayı,
  5. -Tüm Çalışanların Katılımıyla Sistemi Sürekli İyileştiren, Faaliyet Alanını Rekabet Koşullarına Uyumlu Olarak Geliştirerek, Sektörde Aranılan Bir Marka Olmayı, 
  6. - Yasal Mevzuatlara Uygun Çalışmayı,
AMAÇLAMAKTAYIZ.